واتراستاپ هیدروفیلی چیست ؟

واتراستاپ هیدروفیلی از ابزارهایی که امروز استفاده زیادی پیدا کرده است واتر استاپ هیدروفیلی، با پوشاندن درزها، سبب جلوگیری از نفوذ مواد مختلفی همچون آب می شود. به طور مثال، در صورت استفاده نکردن از واتراستاپ هیدروفیلی بتن ها به وسیله چرخه انجماد آب شکننده آسیب پذیر پیدا می کنند.

امروزه شناخت عوامل موثر بر سازه مثل زلزله اهمیت زیادی دارد و تقویت آنها نیاز به استفاده از مصالح و اجزای مرغوب دارد. از آنجایی که ایران منطقه زلزله خیزی هست که اگر در ساخت ساختمان ها و … دقت کافی نشود، خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

واتراستاپ هیدروفیلی HYDROPHILIC WATERSTOP

واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی HYDROPHILIC WATERSTOP | خرید واتراستاپ هیدروفیلی برای خرید واتراستاپ هیدروفیلی با مشاوران ستاره مواد سرا 09121441801 تماس حاصل نمایید ،  واتراستاپ هیدروفیلی HYDROPHILIC WATERSTOP نوار آب بند پیشرفته ای است که ازجنس پلاستیک تولید می شود که در آب بندنمودن درزهای گوناگون از آنها بهره می بريم. این
مشاهده محصولات »

واتراستاپ هیدروفیلی HYDROPHILIC WATERSTOP نوار آب بند پیشرفته ای است که ازجنس پلاستیک تولید می شود که در آب بندنمودن درزهای گوناگون از آنها بهره می بريم. این محصول از نوع منبسط شونده می باشد و نام دیگر آن اکريلیکی است.

بعد از اینکه این محصول با آب تماس پیدا می کند افزایش حجم زيادی میدهد. در واقع بعد از حدود دو هفته از اولین برخورد این محصول با آب شاهد افزایش حجمی برابر با درصد خواهیم بود300 تا 900  خواهیم بود. و افزایش حجمی 3 تا 9 برابری  اتفاق خواهد افتاد.

این افزایش حجم در صورتی که با آب باران باشد حدود 500 درصد می باشد. در واقع واتراستاپ هیدروفیلی در مقابل تغییرات جوی و آب و هوایی مقاومت بالایی دارد ،این آب بندها برای ممانعت از نفوذ آب و سایر مایعات از روزنه ها و درزهای اجرایی، نقاط قطع ملات سیمانی و روزنه های انبساطی استفاده می گردد.

تفاوت واتراستاپ هیدروفیلی با واتراستاپ بنتونیتی

واتراستاپ هیدروفیلی نسبت به واتر استاپ بنتونیتی در مواردی همچون فشار آب در آب بندی سازه بتنی، تورم برگشت پذیر در مقابل آب، تغییر شکل و فرم ظاهری در دمای بالا، نصب کردن، مقدار ریسک خطا، فیمت تمام شده و … تفاوت چشم گیری را دارا می باشد. جهت مشاهده محصولات واتراستاپ کلیک کنید

واتراستاپ هیدروفیلی

نحوه عملکرد واتراستاپ هیدروفیلی

گل بنتونیت، جزئی از واتر استاپ هیدروفیلی هستند که حاوی لایه های متعددی از ذره های باردار بوده، این ذرات در برخورد با آب گسترش پیدا کرده و مانع عبور آب یا سایر مواد از درزها می شوند.
در بین لایه ها بارهای مثبت و منفی وجود دارد که در هنگام بروز نشت باعث هجوم مولکول های آب به بارها شده و سبب قرار گرفتن بین آنها می شود، همین موضوع باعث تورم واتر استاپ هیدروفیلی می گردد.
بنتونیت های هیدراته شده مانع از نفوذ آب شده و افزایش فشار هیدرواستاتیکی باعث فشردگی لایه های کوچکتر می شود، همین امر استحکام درزها را تضمین می کند. بدین ترتیب در برابر فشار سیال، آب بند پایدار و ثابت عمل می نماید.

قیمت واتراستاپ هیدروفیلی

جهت دریافت قیمت واتر استاپ هیدروفیلی می توانید با قسمت مربوط به فروش ما 09121441801 / 02188880913 / 03152373302  ارتباط برقرار کنید.جهت مشاهده اینستاگرام ستاره مواد سرا کلیک نمایید.